Meny
Meny

Gruppetreningsinstruktør SATS Slemmestad

Asker SATS Norge Søknadsfrist: 20.10.2021

Når du jobber i SATS er din viktigste oppgave å inspirere og motivere mennesker med positive utfordringer, store som små. Vi skal bidra til å gjøre trening til en god vane, og dermed gjøre vårt for å takle en av de største helseutfordringene i vår tid. Som en del av laget vårt blir også du gitt utfordringer. Her kan du utvikle dine evner og jobbe mot å bli den beste versjonen av deg selv. Du vil få tilgang til våre kurs og sertifiseringer via SATS Academy. Vi vil bidra til din vekst, slik at du skal kunne utforske de mange karriereveiene hos oss. SATS er Nordens største treningskjede med 250 treningssentre, rundt 650 000 medlemmer og 9 000 medarbeidere. Vi gir oss ikke der og har ambisjoner for videre vekst, både i Norden og resten av Europa. Vi har en spennende tid foran oss, og ønsker deg velkommen med på reisen.

Vi søker Gruppetreningsinstruktør til vårt nye senter SATS Slemmestad

 

SATS Slemmestad åpner innen kort og søker nå etter Gruppetreningsinstruktører innenfor flere type gruppetreningsprodukter. Gjennom SATS Academy, vår interne skole for utdanning og videreutvikling, vil du få en rask og profesjonell introduksjon til SATS sin produktportefølje.

Slik kan du være med å gjøre en forskjell:

Som instruktør i SATS er du en viktig ambassadør for oss og du bidrar til at medlemmene våre lykkes med treningen sin. Du yter eksepsjonell service til våre medlemmer, uansett når og hvordan du møter dem på senteret, og du bidrar til att SATS leverer de beste produktene og treningsopplevelsene. Sammen med dine kollegaer sørger du for at senterets medlemmer hver dag tas imot i et rent, ryddig og innbydende senter. Våre medlemmer skal føle seg trygge på at de får den samme gode opplevelsen hver gang de besøker et SATS senter og våre gruppetreningstimer. Derfor er det viktig at du forbereder deg godt til timene dine og gjennomfører dem i henhold til SATS sine retningslinjer.

Er dette en god beskrivelse av deg?

 • Du er en erfaren gruppetreningsinstruktør som oppleves som trygg og selvsikker
 • Du leverer gruppetimer på en inspirerende og motiverende måte, med høy kvalitet og god service
 • Du brenner for å gi deltakerne på dine timer en positiv opplevelse som gjør at de kommer tilbake igjen og igjen
 • Du er nøye med å følge prosedyrer og du respekterer regler og retningslinjer 
 • Du yter fremragende kundeservice i alle ledd
 • Du har en genuin glede av å instruere, og du motiveres av å hjelpe andre til å lykkes med treningen sin
 • Du er humørfylt og positiv, og har en lojal innstilling til medarbeidere og arbeidsplassen 
 • Du har en grunnleggende tro på at fysisk og mental aktivitet bidrar til å forbedre folks hverdag
 • Du har godkjent utdanning for gruppetreningsinstruktører (eks: NIH, SAFE eller lignende

De beste grunnene til å bli med på laget:

Som ansatt i SATS er du med på å gjøre en samfunnsmessig viktig jobb. Du er med på å hjelpe enkeltmennesker til et bedre liv, til å realisere et mål, eller kanskje til å gjennomføre en drøm. Det er dette som gjør at vi i SATS trolig har en hyggeligere og mer meningsfylt arbeidsdag enn mange andre. I tillegg får du:

 • Flotte og kompetente kollegaer
 • Jobbe med et svært viktig og spennende produkt i stadig utvikling
 • Gode utviklingsmuligheter bland annet gjennom vårt interne utdanningstilbud, SATS Academy
 • Mulighet til å være med å gjøre andre mennesker sunnere og gladere

Litt tall og fakta

SATS er Nordens største treningskjede med 250 treningssentre, rundt 650 000 medlemmer og 7 500 medarbeidere. Vi gir oss ikke der og har ambisjoner for videre vekst, både i Norden og resten av Europa. Vi har en spennende fremtid foran oss, og ønsker deg velkommen med på reisen.

Kontakt:
Anna Maria Luzio, Teamleader GX
anne.marie.luzio@sats.no