Meny
Meny

SATS Madla søker Yogainstruktører

Stavanger SATS Madla Søknadsfrist: 07.03.2020

Når du jobber i SATS er din viktigste oppgave å inspirere og motivere mennesker med positive utfordringer, store som små. Vi skal bidra til å gjøre trening til en god vane, og dermed gjøre vårt for å takle en av de største helseutfordringene i vår tid. Som en del av laget vårt blir også du gitt utfordringer. Her kan du utvikle dine evner og jobbe mot å bli den beste versjonen av deg selv. Du vil få tilgang til våre kurs og sertifiseringer via SATS Academy. Vi vil bidra til din vekst, slik at du skal kunne utforske de mange karriereveiene hos oss. SATS er Nordens største treningskjede med 250 treningssentre, rundt 700 000 medlemmer og 11 000 medarbeidere. Vi gir oss ikke der og har ambisjoner for videre vekst, både i Norden og resten av Europa. Vi har en spennende tid foran oss, og ønsker deg velkommen med på reisen.

Yogainstruktører til SATS Madla

 

Har du lyst til å få muligheten til å bidra til å bekjempe en av de største helseutfordringene i vår tid? Det er det vi gjør her i SATS, ved å inspirere våre medlemmer og dermed gjøre dem sunnere og gladere. Du vil få jobbe sammen med et lag av positivt energiske kolleger og få muligheten til å vokse både faglig og personlig.

 

Slik kan du være med å gjøre en forskjell:

 • Du gir eksepsjonell service til våre medlemmer, uansett når og hvordan du møter dem på senteret
 • Du bidrar til att SATS leverer de mest innovative produktene og yogaopplevelsene til våre medlemmer
 • Du leverer SATS sine produkter på en inspirerende og motiverende måte
 • Sammen med dine kollegaer sørger du for at senterets medlemmer tas imot i et rent, ryddig og innbydende senter hver dag

 

Er dette en god beskrivelse av deg?

 • Du oppleves som trygg og selvsikker
 • Du er nøye med å følge prosedyrer, du respekterer regler og retningslinjer
 • Du har et ønske om å levere SATS sine yogaprodukter på en inspirerende og motiverende måte, med høy kvalitet og god service.
 • Du evner å forberede og gjennomføre yogatimer i henhold til SATS sine gjeldende retningslinjer.
 • Du brenner for å gi våre medlemmer en positiv opplevelse som gjør at de kommer tilbake
 • Du bidrar til at senteret et rent og ryddig
 • Du yter fremragende kundeservice i alle ledd, og er en positiv ambassadør for SATS
 • Du har godkjent utdanning innenfor et eller flere yogaprodukt  
 • Du har en genuin glede av å instruere, og du motiveres av at andre lykkes
 • Du er humørfylt og positiv, og har en lojal innstilling til medarbeidere og arbeidsplassen 
 • Du har en grunnleggende tro på at fysisk og mental aktivitet bidrar til å forbedre folks hverdag
 • Det er en fordel hvis du har erfaring med å instruere og/eller forelese

 

De beste grunnene til å bli med på laget:

 • Du får flotte og kompetente kollegaer
 • Du får jobbe med et svært viktig og spennende produkt
 • SATS har gode utviklingsmuligheter

Som ansatt i SATS er du med på å gjøre en samfunnsmessig viktig jobb. Du er med på å hjelpe enkeltmennesker til et bedre liv, til å realisere et mål, eller kanskje til å gjennomføre en drøm. Det er dette som gjør at vi i SATS trolig har en hyggeligere og mer meningsfylt arbeidsdag enn mange andre.

 

Litt tall og fakta

SATS er Nordens største treningskjede med 250 treningssentre, rundt 700 000 medlemmer og 10 000 medarbeidere. Vi gir oss ikke der og har ambisjoner for videre vekst, både i Norden og resten av Europa. Vi har en spennende fremtid foran oss, og ønsker deg velkommen med på reisen.