Meny
Meny

Barnepasser til SATS BRYNE (ansettelse fortløpende)

Bryne SATS Bryne Søknadsfrist: 22.10.2021

Når du jobber i SATS er din viktigste oppgave å inspirere og motivere mennesker med positive utfordringer, store som små. Vi skal bidra til å gjøre trening til en god vane, og dermed gjøre vårt for å takle en av de største helseutfordringene i vår tid. Som en del av laget vårt blir også du gitt utfordringer. Her kan du utvikle dine evner og jobbe mot å bli den beste versjonen av deg selv. Du vil få tilgang til våre kurs og sertifiseringer via SATS Academy. Vi vil bidra til din vekst, slik at du skal kunne utforske de mange karriereveiene hos oss. SATS er Nordens største treningskjede med 250 treningssentre, rundt 650 000 medlemmer og 9 000 medarbeidere. Vi gir oss ikke der og har ambisjoner for videre vekst, både i Norden og resten av Europa. Vi har en spennende tid foran oss, og ønsker deg velkommen med på reisen.

Vi søker barnepasser til SATS Bryne

Slik kan du være med å gjøre en forskjell

Som barnepasser i SATS sørger du for at barna som besøker oss har det trygt og fint når foreldrene trener. Du legger til rette for en god stemning i barnepassavdelingen, både gjennom lek og ved å sikre orden og gode rutiner. Du aktiviserer barna med varierte leker og aktiviteter og skaper gode relasjoner til våre medlemmer og barna deres.

Sammen med dine kollegaer sørger du for at medlemmene til enhver tid møter et senter som er rent, pent og innbydende.

Er dette en god beskrivelse av deg?

 • Du er glad i barn og er flink til å kommunisere med dem
 • Du oppleves som trygg og tillitsvekkende
 • Du tar initiativ til lek og er kreativ i å finne på varierte aktiviteter for barna
 • Du er teamorientert og omtenksom, støttende og behagelig å være sammen med
 • Du tar initiativ til dialog med barnas foreldre, og bygger på den måten gode relasjoner
 • Du er systematisk og velorganisert, og tar aktivt del i sentrets gjøremål
 • Du er nøye med å følge prosedyrer, du respekterer regler og retningslinjer

De beste grunnene til å bli med på laget

Som ansatt i SATS er du med på å gjøre en samfunnsmessig viktig jobb. Du er med på å hjelpe enkeltmennesker til et bedre liv, til å realisere et mål, eller kanskje til å gjennomføre en drøm. Det er dette som gjør at vi i SATS trolig har en hyggeligere og mer meningsfylt arbeidsdag enn mange andre. I tillegg får du:

 • Bli en del av et kompetent og profesjonelt team som heier hverandre frem og hjelper hverandre å lykkes
 • Jobbe med et viktig og spennende produkt i stadig utvikling
 • Gode utviklingsmuligheter bland annet gjennom vårt interne utdanningstilbud, SATS Academy
 • Gratis tilgang til å trene hos oss, og har gode rabatter på varer og tjenester som vi tilbyr
 • Mulighet til å være med å gjøre andre mennesker sunnere og gladere

Litt tall og fakta

SATS er Nordens største treningskjede med 250 treningssentre, rundt 700 000 medlemmer og 10 000 medarbeidere. Vi gir oss ikke der og har ambisjoner for videre vekst, både i Norden og resten av Europa. Vi har en spennende fremtid foran oss, og ønsker deg velkommen med på reisen.

Kontakt:
Ingebjørg Skaalerud Baadshaug
ingebjorg.skaalerud@sats.no