Meny
Meny

Salg- og servicemedarbeider til SATS Tasta

Stavanger SATS Tasta Søknadsfrist: 05.11.2021

Når du jobber i SATS er din viktigste oppgave å inspirere og motivere mennesker med positive utfordringer, store som små. Vi skal bidra til å gjøre trening til en god vane, og dermed gjøre vårt for å takle en av de største helseutfordringene i vår tid. Som en del av laget vårt blir også du gitt utfordringer. Her kan du utvikle dine evner og jobbe mot å bli den beste versjonen av deg selv. Du vil få tilgang til våre kurs og sertifiseringer via SATS Academy. Vi vil bidra til din vekst, slik at du skal kunne utforske de mange karriereveiene hos oss. SATS er Nordens største treningskjede med 250 treningssentre, rundt 650 000 medlemmer og 9 000 medarbeidere. Vi gir oss ikke der og har ambisjoner for videre vekst, både i Norden og resten av Europa. Vi har en spennende tid foran oss, og ønsker deg velkommen med på reisen.

Vi søker Salg- og servicemedarbeider deltid til SATS Tasta

Slik kan du være med å gjøre en forskjell

Du yter eksepsjonell service til våre medlemmer, uansett når og hvor du møter dem på senteret. Du er en proaktiv selger som skjønner at salg også er en viktig del av servicen vi yter. Du har god kjennskap til SATS sine produkter, og du bruker din kompetanse til å ivareta SATS sine medlemmer på best mulig måte. Slik bidrar du aktivt til at senteret når sine salgs- og servicemål.

Du jobber operativt i turnus innenfor sentrets åpningstid, og sammen med dine kollegaer sørger du for at medlemmene til enhver tid møter et senter som er rent og pent og innbydende.

Er dette en god beskrivelse av deg?

  • Du har gode kommunikasjonsevner, og har en sosial tilnærming til andre mennesker
  • Du liker salg, er resultatorientert og motiveres av måloppnåelse
  • Du oppleves som serviceminded og løsningsorientert
  • Du arbeider selvstendig, samtidig som du trives godt med å være en del av et team
  • Du er strukturert og ryddig, du tar ansvar og er pliktoppfyllende
  • Du er nøye med å følge prosedyrer, du respekterer regler og retningslinjer

De beste grunnene til å bli med på laget

Som ansatt i SATS er du med på å gjøre en samfunnsmessig viktig jobb. Du er med på å hjelpe enkeltmennesker til et bedre liv, til å realisere et mål, eller kanskje til å gjennomføre en drøm. Det er dette som gjør at vi i SATS trolig har en hyggeligere og mer meningsfylt arbeidsdag enn mange andre. I tillegg får du:

  • Flotte og kompetente kollegaer
  • Jobbe med et svært viktig og spennende produkt i stadig utvikling
  • Gode utviklingsmuligheter bland annet gjennom vårt interne utdanningstilbud, SATS Academy
  • Mulighet til å være med å gjøre andre mennesker sunnere og gladere

Litt tall og fakta

SATS er Nordens største treningskjede med 250 treningssentre, rundt 700 000 medlemmer og 10 000 medarbeidere. Vi gir oss ikke der og har ambisjoner for videre vekst, både i Norden og resten av Europa. Vi har en spennende fremtid foran oss, og ønsker deg velkommen med på reisen.

Kontakt:
Wenche Vangsnes
wenche.vangsnes@sats.no
wenche.vangsnes@sats.no