Meny
Meny

Badevert SATS Røa bad

Oslo SATS Røa & Røa bad Søknadsfrist: 24.10.2021

Når du jobber i SATS er din viktigste oppgave å inspirere og motivere mennesker med positive utfordringer, store som små. Vi skal bidra til å gjøre trening til en god vane, og dermed gjøre vårt for å takle en av de største helseutfordringene i vår tid. Som en del av laget vårt blir også du gitt utfordringer. Her kan du utvikle dine evner og jobbe mot å bli den beste versjonen av deg selv. Du vil få tilgang til våre kurs og sertifiseringer via SATS Academy. Vi vil bidra til din vekst, slik at du skal kunne utforske de mange karriereveiene hos oss. SATS er Nordens største treningskjede med 250 treningssentre, rundt 650 000 medlemmer og 9 000 medarbeidere. Vi gir oss ikke der og har ambisjoner for videre vekst, både i Norden og resten av Europa. Vi har en spennende tid foran oss, og ønsker deg velkommen med på reisen.

Vi søker Badeverter til SATS Røa bad

SATS Røa Bad er et topp moderne treningssenter med både eget badeland og en eksklusiv velværeavdeling under samme tak. Vi søker etter kollegaer i 25-75% stilling, evt. også medarbeidere som ønsker å være tilkallingsvikarer. Det er viktig at du trives i det våte element, og at du som person er trygg og robust. Er du den vi søker?

Søknader som kommer in vil bli behandlet fortløpende.

Dine arbeidsoppgaver:  

 • Ansvarlig for anleggets beskaffenhet. Herunder sørge for at anlegget til enhver tid er rent og pent og presentabelt.
 • Ivareta alle våre medlemmers sikkerhet i badeanlegget.  
 • Renhold etter interne rutiner.
 • Yte eksepsjonell service til våre medlemmer på alle områder. 

Vi leter etter deg som er/har:  

 • Erfaring fra liknende stilling i badeanlegg (ikke et krav men en fordel). 
 • Genuint opptatt av sikkerhet for alle brukere av anlegget.
 • Har en meget positiv fremtreden, trives med stor kontaktflate, og yter kundeservice i ypperste klasse.
 • Du må gjennomføre og bestå vår interne livredningsprøve.

For å trives i rollen er det en fordel at du har forståelse og interesse for trening og SATS sine produkter og systemer.  

Du må være forberedt på, og trives med, varierende arbeidstid innenfor senterets åpningstid, for å sikre optimal drift.

Arbeidet som badevert er krevende, men givende. Evne og vilje til å yte det lille ekstra, samt å være komfortabel med å arbeide i et miljø som har relativt høy luftfuktighet og temperatur vektlegges særskilt.

De beste grunnene til å bli med på laget

Som ansatt i SATS er du med på å gjøre en samfunnsmessig viktig jobb. Du er med på å hjelpe enkeltmennesker til et bedre liv, til å realisere et mål, eller kanskje til å gjennomføre en drøm. Det er dette som gjør at vi i SATS trolig har en hyggeligere og mer meningsfylt arbeidsdag enn mange andre. I tillegg får du:

 • Flotte og kompetente kollegaer
 • Jobbe med et svært viktig og spennende produkt i stadig utvikling
 • Gode utviklingsmuligheter bland annet gjennom vårt interne utdanningstilbud, SATS Academy
 • Mulighet til å være med å gjøre andre mennesker sunnere og gladere

Litt tall og fakta

SATS er Nordens største treningskjede med 250 treningssentre, rundt 650 000 medlemmer og 7 000 medarbeidere. Vi gir oss ikke der og har ambisjoner for videre vekst, både i Norden og resten av Europa. Vi har en spennende fremtid foran oss, og ønsker deg velkommen med på reisen.