Meny
Meny

Senterleder SATS Lambertseter

Oslo SATS Lamberstseter Søknadsfrist: 31.10.2021

Når du jobber i SATS er din viktigste oppgave å inspirere og motivere mennesker med positive utfordringer, store som små. Vi skal bidra til å gjøre trening til en god vane, og dermed gjøre vårt for å takle en av de største helseutfordringene i vår tid. Som en del av laget vårt blir også du gitt utfordringer. Her kan du utvikle dine evner og jobbe mot å bli den beste versjonen av deg selv. Du vil få tilgang til våre kurs og sertifiseringer via SATS Academy. Vi vil bidra til din vekst, slik at du skal kunne utforske de mange karriereveiene hos oss. SATS er Nordens største treningskjede med 250 treningssentre, rundt 650 000 medlemmer og 9 000 medarbeidere. Vi gir oss ikke der og har ambisjoner for videre vekst, både i Norden og resten av Europa. Vi har en spennende tid foran oss, og ønsker deg velkommen med på reisen.

Vi søker Senterleder til SATS Lambertseter

Trives du med å jobbe med operativ ledelse, og motiveres av å bidra til den norske folkehelsen?

Slik kan du være med å gjøre en forskjell:

Som Senterleder har det overordnede ansvaret for driften på ditt senter. I tett samarbeid med Assisterende Senterleder og andre nøkkelpersoner sikrer dere ansvarlig drift og sørger for ekstraordinære treningsopplevelser for våre medlemmer.

Du har det fulle økonomiske ansvaret, som blant annet innebærer å sikre salgsmål og ha full kontroll på kostnadene. Du er ansvarlig for bemanningen på sentret, fra rekruttering og opplæring til oppfølging og utvikling av dine medarbeidere.

Du jobber operativt i turnus sammen med dine medarbeidere, og tar ansvar for at sentret leverer ekstraordinær standard på alle områder.

Er dette en god beskrivelse av deg?

 • Du liker å lede andre, og er flink til å holde teamet fokusert på målene
 • Du liker og har gjerne erfaring med salg og salgsledelse
 • Du oppleves som trygg og selvsikker
 • Du er teamorientert og omtenksom, samt støttende og behagelig å være sammen med
 • Du har en pragmatisk og målorientert tilnærmingsmåte
 • Du er fokusert på å oppnå resultater og løser problemer raskt og effektivt
 • Du er systematisk og velorganisert, god på å prioritere og flink til å holde tidsfrister
 • Du er nøye med å følge prosedyrer og du respekterer regler og retningslinjer
 • Du trives med varierte arbeidsoppgaver og praktiserer en operativ lederstil

De beste grunnene til å bli med på laget

Som ansatt i SATS er du med på å gjøre en samfunnsmessig viktig jobb. Du er med på å hjelpe enkeltmennesker til et bedre liv, til å realisere et mål, eller kanskje til å gjennomføre en drøm. Det er dette som gjør at vi i SATS trolig har en hyggeligere og mer meningsfylt arbeidsdag enn mange andre. I tillegg får du:

 • Flotte og kompetente kollegaer
 • Jobbe med et svært viktig og spennende produkt i stadig utvikling
 • Gode utviklingsmuligheter bland annet gjennom vårt interne utdanningstilbud, SATS Academy
 • Mulighet til å være med å gjøre andre mennesker sunnere og gladere

Litt tall og fakta

SATS er Nordens største treningskjede med 250 treningssentre, rundt 650 000 medlemmer og 6 000 medarbeidere. Vi gir oss ikke der og har ambisjoner for videre vekst, både i Norden og resten av Europa. Vi har en spennende fremtid foran oss, og ønsker deg velkommen med på reisen.

Kontakt:
Mette Winther, Regionsjef
mette.winther@sats.no