Meny
Meny

Assisterende Senterleder SATS Tromsø

Tromsø SATS Tromsø Søknadsfrist: 31.01.2022

Når du jobber i SATS er din viktigste oppgave å inspirere og motivere mennesker med positive utfordringer, store som små. Vi skal bidra til å gjøre trening til en god vane, og dermed gjøre vårt for å takle en av de største helseutfordringene i vår tid. Som en del av laget vårt blir også du gitt utfordringer. Her kan du utvikle dine evner og jobbe mot å bli den beste versjonen av deg selv. Du vil få tilgang til våre kurs og sertifiseringer via SATS Academy. Vi vil bidra til din vekst, slik at du skal kunne utforske de mange karriereveiene hos oss. SATS er Nordens største treningskjede med 250 treningssentre, rundt 650 000 medlemmer og 9 000 medarbeidere. Vi gir oss ikke der og har ambisjoner for videre vekst, både i Norden og resten av Europa. Vi har en spennende tid foran oss, og ønsker deg velkommen med på reisen.

Vi søker nå etter Assisterende Senterleder til SATS Tromsø

Har du lyst til å bidra til å bekjempe en av de største helseutfordringene i vår tid? Det er det vi gjør i SATS ved å inspirere våre medlemmer, og dermed gjøre dem sunnere og gladere. Du vil jobbe i et team sammen med energiske kolleger, og få muligheten til å vokse både faglig og personlig. Du er sammen med Senterleder ansvarlig for å drifte senteret på en optimal måte i tråd med SATS sin driftsmodell. 

Vi ser etter deg som er sprudlende, fleksibel og genuint opptatt av å hjelpe andre mennesker til en bedre livsstil. Du trives med å jobbe både tidlig og sent, samt i helger. Søknader som kommer inn vil bli behandlet fortløpende, og ønsket oppstart er februar 2022.

Slik kan du bidra med å gjøre en forskjell:

 • Du yter eksepsjonell service til våre medlemmer - uansett når og hvor du møter dem på senteret
 • Du er en proaktiv selger som skjønner at salg også er service
 • Sammen med dine kollegaer sørger du for at medlemmene til enhver tid møter et senter som er rent, pent og innbydende
 • Du bidrar aktivt til at senteret når sine salgs- og servicemål
 • Du motiverer og coacher salg- og serviceteamet gjennom god salgsledelse
 • Du jobber operativt i turnus innenfor sentrets åpningstid
 • Du har god kjennskap til SATS sine produkter, og du bruker din kompetanse til å ivareta SATS sine medlemmer på best mulig måte
 • Du er «Manager on Duty» med overordnet ansvar på sentret når Senterleder ikke er til stede

Er dette en god beskrivelse av deg?

 • Du har gode kommunikasjonsevner, og har en sosial tilnærming til andre mennesker
 • Du liker salg, er resultatorientert og motiveres av måloppnåelse
 • Du oppleves som serviceminded og løsningsorientert
 • Du arbeider selvstendig, samtidig som du trives godt med å arbeide som en del av et team
 • Du er strukturert og ryddig, samt ansvarsfull og pliktoppfyllende
 • Du er nøye med å følge prosedyrer, du respekterer regler og retningslinjer

De beste grunnene til å bli med på laget:

 • Du får flotte og kompetente kollegaer som har det gøy på jobb
 • Du får jobbe med et svært viktig og spennende produkt i stadig utvikling
 • Gode utviklingsmuligheter blant annet gjennom vårt interne utdanningstilbud - SATS Academy
 • Du får mulighet til å være med å gjøre andre mennesker sunnere og gladere

Som ansatt i SATS er du med på å gjøre en samfunnsmessig viktig jobb. Du er med på å hjelpe enkeltmennesker til et bedre liv, til å realisere et mål, eller kanskje til å gjøre en drøm til virkelighet. Det er dette som gjør at vi i SATS trolig har en hyggeligere og mer meningsfylt arbeidsdag enn mange andre.

Litt tall og fakta

SATS er Nordens største treningskjede med 250 treningssentre, rundt 650 000 medlemmer og 7 500 medarbeidere. Vi gir oss ikke der og har ambisjoner for videre vekst, både i Norden og resten av Europa. Vi har en spennende fremtid foran oss, og ønsker deg velkommen med på reisen.

Kontakt:
Nan Tove Lorentzen@sats.no, Senterleder
nan.tove.lorentzen@sats.no