Meny
Meny

SATS Aquarama i Kristiansand søker yogainstruktører

Kristiansand SATS Aquarama Søknadsfrist: 01.03.2020

Når du jobber i SATS er din viktigste oppgave å inspirere og motivere mennesker med positive utfordringer, store som små. Vi skal bidra til å gjøre trening til en god vane, og dermed gjøre vårt for å takle en av de største helseutfordringene i vår tid. Som en del av laget vårt blir også du gitt utfordringer. Her kan du utvikle dine evner og jobbe mot å bli den beste versjonen av deg selv. Du vil få tilgang til våre kurs og sertifiseringer via SATS Academy. Vi vil bidra til din vekst, slik at du skal kunne utforske de mange karriereveiene hos oss. SATS er Nordens største treningskjede med 250 treningssentre, rundt 700 000 medlemmer og 11 000 medarbeidere. Vi gir oss ikke der og har ambisjoner for videre vekst, både i Norden og resten av Europa. Vi har en spennende tid foran oss, og ønsker deg velkommen med på reisen.

Yogainstruktører til SATS Aquarama i Kristiansand

 

SATS har 4 senter i Kristiansand: SATS Aquarama, SATS Kristiansand Sentrum, SATS Lund og SATS Vågsbygd. Vi søker nå etter yogainstruktører til Sats Aquarama, hvor yoga tilbudet skal utvides. 

 

Slik kan du være med å gjøre en forskjell:

 • Du gir eksepsjonell service til våre medlemmer, uansett når og hvordan du møter dem på sentret
 • Du bidrar til at SATS leverer de mest innovative produktene og yogaopplevelse til våre medlemmer
 • Du leverer SATS sine produkter i henhold til gjeldende retningslinjer på en inspirerende og motiverende måte
 • Sammen med dine kollegaer sørger du for at sentrets medlemmer tas imot i et rent, ryddig og innbydende senter hver dag

 

Er dette en god beskrivelse av deg?

 • Du oppleves som trygg og sikker når du instruerer
 • Du er teamorientert og omtenksom, støttende og behagelig å være sammen med
 • Du er nøye med å følge prosedyrer, du respekterer regler og retningslinjer
 • Du er utdannet innenfor, og har erfaring med, å intruere innefor et eller flere yogaprodukter

 

 

De beste grunnene til å bli med på laget:

 • Du får flotte og kompetente kollegaer.
 • Du får jobbe med et svært viktig og spennende produkt.
 • SATS har gode utviklingsmuligheter.
 • Du får muligheten til å komme i ditt livs beste form.    

Som ansatt i SATS er du med på å gjøre en samfunnsmessig viktig jobb. Du er med på å hjelpe enkeltmennesker til et bedre liv, til å realisere et mål, eller kanskje til å gjennomføre en drøm. Det er dette som gjør at vi i SATS trolig har en hyggeligere og mer meningsfylt arbeidsdag enn mange andre.

 

Litt tall og fakta

SATS er Nordens største treningskjede med 250 treningssentre, rundt 700 000 medlemmer og 10 000 medarbeidere. Vi gir oss ikke der og har ambisjoner for videre vekst, både i Norden og resten av Europa. Vi har en spennende fremtid foran oss, og ønsker deg velkommen med på reisen.

Kontakt:
Bente Vatneli, Distriktsleder
97098490
bente.vatneli@sats.no